Novinky

16.01.2021 LETNÍ TÁBORY 2021

Přihlašování na letní tábory s Astrou bude spuštěno online na těchto webových stránkách v PONDĚLÍ 1. února 2021 od 20:00. Letos pro vás připravujeme 9 příměstských a 7 pobytových táborů. Již nyní si je můžete prohlédnout a vybírat.

11.01.2021 prezenční činnost kroužků pozastavena

ASTRA, CVČ oznamuje, že vzhledem k epidemiologické situace je veškerá prezenční činnost kroužků pozastavena Děkujeme za pochopení

20.12.2020 Vánoční prázdniny

Od 19.12. 2020 do 3.1. 2021 máme vánoční prázdniny, kroužky ani jiná činnost Astry neprobíhá.

04.12.2020 Kroužky od pondělí 7.12.2020

Od pondělí 7.12. bude obnovena činnost Astry. Které kroužky se otevřou? Sledujte tento web.

09.11.2020 ASTRA Streamuje!

Najděte si na Youtube kanál Astrafren. Vysíláme téměř každý den: Astra čte nejen dětem, Kytarové večery, Astra podcasty. Nejaktuálnější informace na našem Facebooku. Těšíme se na vás a na vaše komentáře.

Netradiční jarní prázdniny: Vládce Živlů

Netradiční jarní prázdniny


VLÁDCE ŽIVLŮ


Sice se nemůžeme sejít na Jarních prázdninách jako obvykle, ale plánujeme pro vás (a vlastně i pro nás) něco nového.

Našim cílem je nabídnout dětem množství zajímavých aktivit a nápadů, které mohou v průběhu jarních prázdnin zaplnit jejich čas. Všechny aktivity jsou dobrovolné a nezávazné a můžete se zúčastnit pouze těch, které vás zajímají.

Přihlášení je ZDARMA a může se zúčastnit ÚPLNĚ KAŽDÝ. Rodič, dítě, puberťák, babička i dědeček. Záleží pouze na tobě, jestli máš chuť jít do toho s námi.

Jarní prázdniny u nás budou probíhat ve dvou módech
1. Pro veřejnost
V termínu od 8. 3. 2021 do 12. 3. 2021 se na našem FB a instagramu budou objevovat výzvy, úkoly a aktivity, kterých se může zůčastnit každý, kdo bude mít zrovna čas a chuť.
V rámci zpětné vazby nám můžeš po splnění úkolu napsat komentář, zprávu, poslat fotku nebo video.

2. Pro přihlášené
Pokud se přihlásíš, budou na tebe čekat 4 speciální úkoly.
Tyto úkoly budou delší, náročnější, ale o to zajímavější. Přinesou sebou mnoho výhod, nových zážitků a třeba i zkušeností a znalostí.

Každý úkol skrývá něco, co chceš. Jestli úkoly splníš nejlépe, nejrychleji a nejpřesněji, můžeš se stát vládcem živlu. Můžeš ovládnout oheň, vodu, zemi a vzduch a můžeš vyhrát nejen slávu a čest, ale také hodnotnou cenu.

Každý, kdo se přihlásí, od nás dostane mail s popisem daných úkolů a aktivit. Aktivity jsou koncipovány tak, aby účastníci vyběhli do přírody. Vše je však orientováno na Frenštát a blízké okolí, takže se nemusíš bát dojíždění nebo složitého přepravování. Úkoly můžeš splnit kdykoliv v termínu od 5. do 14. 3.

Pokud chcete zapojit do úkolů více svých dětí nebo členů rodiny, je potřeba přihlásit všechny zvlášť. Sice dostanete stejný mail, ale pro každého účastníka budeme zvlášť připravovat materiály. Proto se může stát, že pokud dítě nepřihlásite, na úkolech pro něj materiály nezbydou.

Kód 102304
Název Netradiční jarní prázdniny: Vládce Živlů
Místo konání ASTRA, CVČ
Hlavní vedoucí Karolína Mikesková
Věková skupina 1-99 let
Jiná ujednání Přihlášení je