Novinky

30.06.2020 VRATKY ZÁPISNÉHO ZA 2. POLOLETÍ KROUŽKŮ ASTRA CVČ

Od 1. 7. - 31. 8. je možné žádat o vrácení části zápisného za 2. pololetí kroužků ASTRY, CVČ. Žádost o vratku se vyplňuje přes klientské centru: astrafren.iddm.cz

05.05.2020 Kroužky v Astře budou!

Na pondělí 18.5. plánujeme obnovení činnosti Astry v souladu s nařízením vlády. Bližší informace čtěte v článku na www.astrafren.cz

11.03.2020 Provoz ASTRY přerušen!

Od dnešního dne 11.3. do odvolání vzhledem k vládnímu nařízení rušíme kroužky, akce i pronájmy v Astře. Provoz Astry je přerušen. Zrušené akce: 11.-13.3. Týden vědy, 13.3. Sedmihlásek, 20.3. Balastra, 22.3. Poikování. Děkujeme za pochopení.

03.02.2020 Kroužek hudebních kurzů zrušen pro nemoc pedagoga

Vzhledem k nemoci pedagoga, rušíme, v týdnu 3. 2. - 7. 2. 2020, kroužek hudebních kurzů s paní Hosovou. Děkujeme za pochopení

29.01.2020 31. 1. POLOLETNÍ PRÁZDNINY - KROUŽKY ZRUŠENY

Dne 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny a všechny kroužky ASTRY jsou v tento den zrušeny (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení tým ASTRY, CVČ

El Ita

El Ita opět po roce pořádá největší sněm elitních zločinců. Schází se zde pouze nejlepší z nejhorších. Patříš do El Ity i ty?

Termín: 1. - 14. 8. 2020 (14 dní)
Věk: 11 - 16 let
Místo: TZ Štěrkovna, Litultovice - Pilný mlýn
Ubytování: stany s podsadou
Hlavní vedoucí: Mikesková Karolína, 770 139 742, mikeskova@astrafren.cz
Cena: 4 100 Kč

Tábor je v režii oddílu Duha Klubáci a má dlouholetou tradici (loni Druhá šance na Zemi, Panem., Pulčíny: Ztracený ráj atd.)
www.duhaklubaci.cz

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 11 zkušených dobrovolníků - hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 6 oddílových vedoucích, 2 kuchaři. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo jsou dlouholetými externisty. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Vzhledem k věkové kategorii dětí jedeme na tábor stanový. Základna se nachází na okraji vesničky Litultovice. Je rozprostřena na louce obklopené lesy. Táborová základna je opatřena 25 stany s dřevěnou podsadou. Stan obsahuje dvě lůžka s matracemi a poličku. Dalším vybavením základny je zaplachtovaná kuchyň, 2 hangáry, tee-pee a polní sprcha. Na základně jsou suché záchody, oddělené pro ženy, muže a izolace.

Tento tábor je vždy zážitek na celý život. Dětem i sobě dokazujeme, že jde nejen "přežít" bez mobilů a počítačů, ale také si to dosyta užít. Velkou práci si dáváme s programem, který je vytvořen speciálně pro táborové účastníky. Skládá se hlavně z her, které mají především zážitkový, ale také výukový charakter. Zábavnou formou vedeme děti k samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci. Zaměřujeme se na práci v týmu a občas zahrnujeme i aktivity se sebereflexní tématikou. Je pro nás důležitá tvořivost, kreativita a fantazie.

V ceně tábora je zahrnuto vše - ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

V červnu před táborem se uskuteční informační schůzka pro rodiče, o které vás budeme informovat mailem. Dozvíte se zde všechny informace a budete se moci seznámit s táborovým týmem.

Pokud se chcete dozvědět něco více, navštivte naše webovky www.duhaklubaci.cz/el-ita nebo neváhejte kontaktovat hlavní vedoucí Karolínu Mikeskovou.


Kód 190008
Název El Ita
Termín konání 01.08.2020 00:00 - 14.08.2020 00:00
Místo konání Jiná táborová základna
Hlavní vedoucí Karolína Mikesková
Věková skupina 11-16 let
V ceně zahrnuto ubytování, strava, doprava, programový materiál
Cena 4100,- Kč