Novinky

02.09.2021 Schůzky zdarma na začátku roku letos nebudou k dispozici

Kroužky budou probíhat od 20. 9. 2021 do 3. 6. 2022 (pokud není určeno jinak). Pozor od letošního roku nejsou k dispozici žádné schůzky zdarma. Máte možnost přijít na informativní schůzku, kde získáte důležité informace o kroužku, každá další návštěva účastníka však je již započítána do docházky a je nutné ji i v případě dřívějšího odhlášení z kroužku uhradit. Děkujeme za pochopení.

18.08.2021 Přihlašování na kroužky 2021/2022

V neděli 5.9. 2021 v 8:00 bude spuštěna na těchto stránkách možnost přihlášení do zájmových kroužků v Astře pro školní rok 2021/2022. Neváhejte a přihlaste se.

16.03.2021 ASTRA, CVČ aktivovala platbu kartou online

Vážení klienti ASTRY, CVČ máme pro vás žhavou novinku od 10. 3. jsme zprovoznili platební bránu a tak můžete pohodlně kroužky, tábory, akce platit online kartou.

11.03.2021 Astra na YouTube

Živé vysílání, pohádky pro děti, kytarové večery... vše je v plném proudu. Sledujte na www.youtube.com kanál ASTRAFREN a nic vám neunikne.

16.01.2021 LETNÍ TÁBORY 2021

Přihlašování na letní tábory s Astrou bude spuštěno online na těchto webových stránkách v PONDĚLÍ 1. února 2021 od 20:00. Letos pro vás připravujeme 9 příměstských a 7 pobytových táborů. Již nyní si je můžete prohlédnout a vybírat.

Podmínky přihlášení

Podpisem na přihlášce rodiče potvrzují, že byli seznámeni a souhlasí s následujícími podmínkami:
 • Školní rok kroužků zahajujeme 20. září 2021 a končíme 31. 5. 2022
 
 • ASTRA, CVČ otevírá kroužky:
  A) celoroční – garantujeme minimálně 25 opakování za rok
  B) pololetní – garantujeme minimálně 13 opakování za pololetí
  C) kroužky s jasně definovaným počtem opakování (Deskovky, Součást přírody) – kroužky financovány z projektu šablony II. - 16 opakování 
  D) kroužky s jednorázovým vstupem – kroužky bez předchozí registrace s volným vstupem.
 
 • ASTRA, CVČ nenabízí lekce kroužků na zkoušku zdarma!!! Pokud chcete vyzkoušet, zda bude vašemu dítěti kroužek pasovat či nikoli, můžete tak učinit návštěvou prvních dvou lekci. Tyto lekce však nejsou zdarma a v případě, že se rozhodnete, že v kroužku nechcete dále pokaračovat, je nutné se písemně odhlásit a budeme po vás požadovat dopatek za navštívené lekce. V případě, že už kroužek budete mít zaplacený, vrátíme vám poměrnou část zápisného zpět. K výpočtu poměrné částky služí garantovaný počet lekci za pololetí - 13 lekcí, za celoroční kroužek - 25 lekcí. 
 
 • Vratky za kroužky: V případě, že nastane nenadálá situace (dlouhodobá nemoc - potvrzená lékařem, stěhování, omezení provozu na základě vládních či jiných opatření) vrátíme vám poměrnou část zápisného zpět. K výpočtu poměrné částky služí garantovaný počet lekci za pololetí - 13 lekcí, za celoroční kroužek - 25 lekcí. Vratky neuskutečňujeme v případě, že se vy či vaše dítě svévolně rozhodnete, že už kroužek navštěvovat nechcete. 
 
 • Do kroužku je možné se přihlási kdykoli během školního roku a to v případě, že to kapacita kroužku dovolí a pokud to vedoucí kroužku umožní. V případě pozdějšího nástup do kroužku Vám bude zápisné vypočítáno poměrnou částkou, která se odvíjí od počtu proběhlých schůzek a garantovaného počtu schůzek na pololetí (13 schůzek) a celý rok ( 25 schůzek). 
 
 • Celková částka za kroužek musí být zaplacena v hotovosti, bankovním převodem nebo kartou na účet ASTRA, CVČ (č.účtu: 35-7890360287/0100) nejpozději do 1. listopadu 2021. V případě nedodržení termínu pro zaplacení nebude s účastí dítěte dále počítáno.
 
 • Po přihlášení dítěte na kroužek obdržíte (emailem) do dvou pracovních dnů potvrzující informaci o přijetí vašeho dítěte na příslušný kroužek. Společně s potvrzením Vám bude zaslán platební příkaz s unikátním variabilním symbolem k zaplacení celkové částky ceny kroužku. Celkovou částku můžete zaplatit ihned. Nejpozději však do 1. listopadu 2021
   
 • Pokud má Vaše dítě nějaký specificický zdravotní problém, informujte, prosím, vedoucího kroužku. Vyvarujeme se tak nepříjemným situacím. 
 
 • Na účastníky kroužku se vztahuje schválený řád organizace.
 
 • Při přihlášení dítěte do kroužku respektujte věkové rozmezí. 
 
 • Každý kroužek má svůj časový průběh. Snažte se chodit včas na začátek a vyzvednutí dítěte také neodkládejte, děkujeme. 
 
 • Organizace je registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů pro shromažďování osobních údajů v rámci souhlasu subjektu údajů a pro ochranu důležitých zájmů subjektu údajů. Shromažďované údaje slouží pro registraci účastníka. S osobními údaji je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Shromážděné údaje jsou v předepsaných lhůtách likvidovány.
 
 • Rodiče i dítě souhlasí s fotografováním dítěte v rámci činnosti, s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti akce např. v kronikách, tisku, na internetu, atp.