Novinky

30.06.2020 VRATKY ZÁPISNÉHO ZA 2. POLOLETÍ KROUŽKŮ ASTRA CVČ

Od 1. 7. - 31. 8. je možné žádat o vrácení části zápisného za 2. pololetí kroužků ASTRY, CVČ. Žádost o vratku se vyplňuje přes klientské centru: astrafren.iddm.cz

05.05.2020 Kroužky v Astře budou!

Na pondělí 18.5. plánujeme obnovení činnosti Astry v souladu s nařízením vlády. Bližší informace čtěte v článku na www.astrafren.cz

11.03.2020 Provoz ASTRY přerušen!

Od dnešního dne 11.3. do odvolání vzhledem k vládnímu nařízení rušíme kroužky, akce i pronájmy v Astře. Provoz Astry je přerušen. Zrušené akce: 11.-13.3. Týden vědy, 13.3. Sedmihlásek, 20.3. Balastra, 22.3. Poikování. Děkujeme za pochopení.

03.02.2020 Kroužek hudebních kurzů zrušen pro nemoc pedagoga

Vzhledem k nemoci pedagoga, rušíme, v týdnu 3. 2. - 7. 2. 2020, kroužek hudebních kurzů s paní Hosovou. Děkujeme za pochopení

29.01.2020 31. 1. POLOLETNÍ PRÁZDNINY - KROUŽKY ZRUŠENY

Dne 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny a všechny kroužky ASTRY jsou v tento den zrušeny (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení tým ASTRY, CVČ

ASTRA informuje #1

26.03.2020 Vážení rodiče, milé děti,
předem bych chtěl říci, že všem pracovníkům ASTRY (interním i externím) se po vás moc stýská. A moc se těšíme, až se společně zase potkáme a rozjedeme to.

Dovolte mi nyní, abych se vyjádřil k současnému stavu naší organizace a odpověděl na zásadní otázky týkající se chodu ASTRY.

Veškerá činnost ASTRY, CVČ (kroužky, akce) je momentálně pozastavena, činnost interních pracovníků však nabírá na intenzitě. Pilně pracujeme a připravujeme se na dobu, kdy se zase budeme moci scházet a užívat si volný čas společně.  

Jak to bude s pravidelnou činností = kroužky?
V současném scénáři počítáme s tím, že v polovině května se opět otevřeme a rozjedou se kroužky, které pojedou až do konce června (obvykle kroužky končí koncem května). ASTRA na začátku školního roku garantovala minimálně 25 opakování kroužků za rok. Toto se bude snažit naplnit a pevně věříme, že Vás nezklameme. V případě, že se nám to nepodaří, budeme vám poměrnou částku zápisného vracet, pokud nebude určeno jinak.  

Jak to bude s tábory?
V současné chvíli počítáme s tím, že veškerá naše letní činnost proběhne bez omezení. Jak příměstské tábory, tak pobytové tábory se nyní velmi intenzivně připravují a my se Vás moc těšíme. Proto prosím, pokud v současné chvíli ještě nemáte uhrazenou zálohu, učiňte tak, co nejdřív. Pokud by současná situace pokračovala a my byli nuceni naši letní činnost omezit či zrušit, pak budeme vracet celou částku tábora včetně nevratné zálohy.

Za celý tým ASTRY, CVČ vám přejeme spoustu pozitivní energie a těšíme se na Vás
Ve Frenštátě pod Radhoštěm dne 26. 3. 2020

Mgr. Michal Grepl
ředitel ASTRA, centrum volného času,
Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace.