Novinky

11.03.2020 Provoz ASTRY přerušen!

Od dnešního dne 11.3. do odvolání vzhledem k vládnímu nařízení rušíme kroužky, akce i pronájmy v Astře. Provoz Astry je přerušen. Zrušené akce: 11.-13.3. Týden vědy, 13.3. Sedmihlásek, 20.3. Balastra, 22.3. Poikování. Děkujeme za pochopení.

03.02.2020 Kroužek hudebních kurzů zrušen pro nemoc pedagoga

Vzhledem k nemoci pedagoga, rušíme, v týdnu 3. 2. - 7. 2. 2020, kroužek hudebních kurzů s paní Hosovou. Děkujeme za pochopení

29.01.2020 31. 1. POLOLETNÍ PRÁZDNINY - KROUŽKY ZRUŠENY

Dne 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny a všechny kroužky ASTRY jsou v tento den zrušeny (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení tým ASTRY, CVČ

22.01.2020 LETNÍ TÁBORY 2020

Přihlašování bude spuštěno online v sobotu 1.2.2020 v 0:00.

19.01.2020 Dětský KARNEVAL

Tradiční velký dětský karneval v kulturáku ve Frenštátě proběhne v NEDĚLI 19.1.2020. A tentokrát to bude v cirkuse!

KARNEVAL byl letos v CIRKUSE

22.01.2020

KARNEVAL 2020 byl v cirkuse

V neděli 19.1. se kulturní dům ve Frenštátě otřásal pod tanečními kreacemi 396 návštěvníků!
:
Programem provázel samotný principál cirkusu a společně se svými pomocníky uváděli 3 hodinový program.

Hrdinou odpoledne se stal zaručeně lvíček Fitty, který byl mile rozpustilý a získal si srdce nejednoho návštěvníka. Procházel mezi stoly a o nečekané situace tady nebyla nouze.

Velkou oblibu si opět vysloužil Fotokoutek Davida Šrubaře. Díky kouzelnickým trikům zeleného plátna se mohli účastníci přesunout do nejrůznějších krajů. 
https://www.zonerama.com/astrafren/Album/5952080

A nesmělo chybět ani vystoupení. V první půlce programu jsme byli svědky představení jednoho z kroužků Astry: Pole dance pod vedením Michaely Dorotíkové a to bylo něco! Na pódiu se střídaly holky různých věků a předváděly, co vše se naučily. Neuvěřitelné!

Naopak k závěru programu se ukázalo atmosféricky vyladěné umění Moderního žonglingu, který v Astře vede Tereza Petrovská. Byla to opravdu podívaná se světelnými efekty a sálem se nesl úžas. Ve tmě svítily jen oči účastníků a světelné efekty na pódiu.

Nechybělo občerstvení, doprovodný program ve formě výtvarného koutku, taneční soutěže: postavme společně cirkusový stan, drezúra koní, opičí dráha...

Hudebně nás odpolednem provázel DJ Ruďas a pestrý výběr písniček potěšil děti i dospělé.

Vrcholem programu pak bylo losování vstupenek o hlavní ceny. Letos jsme upustili od prodeje losů a tak měl šanci každý, kdo si zakoupil vstupenku na akci. Díky patří sponzorům cen a to jmenovitě Davidu Šrubařovi za 3 poukázky do fotokoutku, Zbyňku Křesálkovi za dřevěného Mimoně a za velkou perníkovou chaloupku od Mikesků.

Pro 179 dětí pak bylo připraveno překvapení v podobě dárečků a tak se podařilo potěšit opravdu každého.

 Děkujeme všem, kteří nám pomohli, byli součástí a dostali tak letošní cirkus do výšin. Především dobrovolníkům, zaměstnancům Astry, kulturního domu ve Frenštátě a také holkám z Informačního centra za spolupráci s předprodejem vstupenek.

Děkujeme za obrovský zájem o tuto již tradiční akci Astry. Pokud máte fotky z karnevalu a rádi je budete sdílet, pošlete nám je, s radostí je pošleme do světa! Jakékoliv náměty, připomínky, chvály či pokárání rádi uslyšíme a neváhejte tedy napsat tady nebo na astra@astrafren.cz, sdílet a těšit se s námi na příští rok na KARNEVAL 2021!

P.S.: Fotky z akce a také z fotokoutku Davida najdete v naši FOTOGALERII.