Novinky

12.11.2019 Letní tábory 2020

Přihlašování na letní tábory 2020 bude spuštěno 1.2.2020! Již v polovině ledna zde najdete přehled táborů.

04.11.2019 Termín zaplacení kroužků je tady!

Splatnost zápisného kroužků na školní rok 2019-2020 je 1. 11. 2019, prosím, zkontrolujte si, zda jste již odeslali platbu za vámi navštěvované kroužky. Pokud jste tak ještě neučinili, platbu můžete uhradit převodem na účet Astry pod přiděleným variabilním číslem nebo v hotovosti na pokladně Astry v pondělí nebo středu. Děkujeme za spolupráci, ASTRA

22.10.2019 Podzimní prázdniny

Blíží se podzimní prázdniny, které jsou 29. (státní svátek) a 30.-31.10. (pondělí, úterý, středa). V těchto dnech je ASTRA uzavřena a kroužky neprobíhají! Tak si užijte volno :)

03.09.2019 Přihlas se včas!

Registrace do kroužků byla spuštěna teprve před 2 dny, ale již dnes zaznamenáváme 265 přihlášek. Nabízíme 60 kroužků různých zaměření, stačí si jen vybrat. Zájem je obrovský! Děkujeme! Kroužky rozjíždíme na přelomu září a října.

23.08.2019 OD 1. ZÁŘÍ PROBĚHNE ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do kroužků Astry probíhá od 1. září 2019. Registrace probíhá online zde na našich webových stránkách. Přihlášku je nutné vytisknout, podepsat a odevzdat na naší recepci nebo internímu zaměstnanci ASTRY, CVČ.

SWAPOVÁNÍ V ASTŘE

06.11.2019 První listopadová neděle se nesla ve znamení velké výměny oblečení. Celé dopoledne jste mohli nosit všemožné módní kousky, doplňky, obuv, aby si je pak někdo jiný mohl vybrat a vdechnout jim nový život a dále je užívat.
Kdo chtěl a měl tu možnost mohl v Astře strávit celé nedělní dopoledne a čekat a vyhlížet "příchod" těch nejzajímavějších kousků. K dispozici bylo drobné občerstvení, káva a hlídaná dětská hernička, kde i ti nejmenší měli o zábavu postaráno.
Akce se konala podruhé a už nyní můžeme říci, že s obrovským kladným ohlasem. Účastníkům není lhostejné životní prostředí a plýtvání jako takové. Smylsem totiž není jen udělat průvan v šatníku, ale věci nabídnout k výměně někomu jinému a ne je shromažďovat nebo vyhazovat. Každý kdo donesl pěkné, čisté a vkusné věci si mohl vybrat jakékoliv množství jiných věci zcela zadarmo. Při příchodu probíhala jakási selekce, abychom na připravené stoly a věšáky dali opravdu jen pěkné, čisté a relativně neonošené věci, a úroveň swapu byla zachována. Řídíme se heslem - nejde o kvantitu ale kvalitu.
Věci které si nikdo nevybral byly předány do charitních organizací a obchůdků ve Frenštátě a v okolí, kde jsou dále nabídnuty potřebným a sociálně slabším spoluobčanům.