Novinky

11.12.2017 ASTRA je otevřena novým kolegům

Pedagog volného času a hlavní účetní, rozpočtář. Toto jsou dvě pozice, které jsou momentálně volné. Životopisy zasílejte na: grepl@astrafren.cz. Životopisy přijímáme do konce měsíce prosince.

06.12.2017 Ve středu 6.12. je pokladna pro Nemoc Zavřená

6.12. POKLADNA ZAVŘENO

04.12.2017 KOUZELNÁ HLÍNA ZNOVU OTEVŘENA

Oblíbené dílny Kouzelné hlíny zvou k tvoření do nově zrekonstruovaných prostor keramické dílny. Dílny pro veřejnost jsou otevřeny vždy každou středu od 16:00 - 19:00

04.10.2017 KOUZELNÁ HLÍNA - ZRUŠENA DO ODVOLÁNÍ

Kouzelná hlína - keramická dílna s volným vstupem je do odvolání zrušena vzhledem k rekonstrukci nových prostor.

15.09.2017 ASTRA, CVČ - Nabídka práce

Pozice: Administrativní a spisový pracovník Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm ASTRA, CVČ vypisuje výběrové řízení na pozici administrativního a spisového pracovníka. Životopisy zasílejte na: grepl@astrafren.cz

Pouť broučků se světýlky

17.10.2017 V pátek 13.10. uspořádala ASTRA, Centrum volného času Frenštát pod Radhoštěm Pouť broučků se světýlky z náměstí  Míru ve Frenštátě p.  R do domečku z roští a kapradí.
  
V 18h svolal brouček Poutníček všechny broučky a berušky, všechny světýlka a lucerničky, aby se společně vydali na dlouhou pouť do domečku z roští a kapradí. Tento domeček se nachází na zahradě za ASTROU, centrem volného času.

Nádherné počasí babího léta přilákalo asi  200 dětí i dospělých, kteří se bavili bohatým programem. Před domečkem z roští a kapradí předal brouček potniček průvod broučků strážci zahrady, kterým byl brouček Kmotříček.  Brouček Kmotříček přivítal broučky i berušky a vyzval je, ať schovají světýlka do domečku v roští a potom  se zahřejí taneční rejem  s Ivou Huňařovou a  Mrkvičkou - lektorkami Dance Rebels. Probíhaly také doprovodné soutěže s beruškami  i broučky z roští (slalom s hroznovým vínem, ukládání dřeva na zimu do pyramid, kreslení o nejkrásnější obrázek broučků a berušek atd.) a nakonec se losovaly vstupenky  o ceny. Malí i velcí se občerstvili v bufetu U Berušky a někteří zakončili pouť se světýlky opékáním špekáčků. Děkujeme všem rodičům i dětem za nádherná světýlka i kostýmy, panu Janu Novotnému za krásné fotografie a velké poděkování patří všem dobrovolníkům z divadelního souboru Zvonek s  paní Radkou Zajacovou za pomoc při organizování pouti broučků. Těšíme se zase příští rok :).