Novinky

10.09.2019 Pozor změna! Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR)

Vážení rodiče, Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR) mladší bude v úterý 24. 9. v 16.00. Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR) starší bude v úterý 24. 9. v 17.00. Děkujeme za pochopení

03.09.2019 Přihlas se včas!

Registrace do kroužků byla spuštěna teprve před 2 dny, ale již dnes zaznamenáváme 265 přihlášek. Nabízíme 60 kroužků různých zaměření, stačí si jen vybrat. Zájem je obrovský! Děkujeme! Kroužky rozjíždíme na přelomu září a října.

23.08.2019 OD 1. ZÁŘÍ PROBĚHNE ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do kroužků Astry probíhá od 1. září 2019. Registrace probíhá online zde na našich webových stránkách. Přihlášku je nutné vytisknout, podepsat a odevzdat na naší recepci nebo internímu zaměstnanci ASTRY, CVČ.

24.06.2019 POKLADNÍ HODINY V MĚSÍCI ČERVENCI A SRPNU OMEZENY

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás tímto upozornit, že, během měsíce Července a Srpna, jsou omezeny pokladní hodiny v ASTŘE a to pouze na STŘEDY vždy od 10:00 - 16:00. Děkujeme za pochopení

20.05.2019 POKLADNA - UZAVŘENA

Dnes 20.5. 2019 je, z důvodu účasti na školení, pokadna ASTRY, CVČ uzavřena. Děkujeme za pochopení

REKOVICE OPEN 2019 - DISCGOLFOVÝ TURNAJ

30.04.2019 V sobotu 20. 4. 2019 se místní discgolfové hřiště Rekovice stalo kolbištěm pro 30 discgolfových nadšenců.

Discgolfový turnaj Rekovice Open 2019 se otevřel pro tři soutěžní kategorie a hrál se systémem 3 x 9 jamek.

Tradiční turnaj, který se koná vždy na jaře a na podzim nás i letos potěšil velmi pohodovou a přátelskou atmosférou, kterou k dokonalosti doladilo i nádherné počasí.

Turnaj zaměřený na rozvoj discgolfu na místní a lokální úrovni s sebou přinesl hned několik zajímavých soubojů. V každé kategorii se bojovalo až do posledního hodu a bylo se opravdu na co dívat. Tři kategorie, tři tuhé souboje o pódiové umístění, tři vítězové a jedno turnajové eso, takto by se ve zkratce dal popsat turnaj Rekovice Open 2019.

V kategorii Junior do 15 let se o celkové vítězství přetahovali kopřivnický Tomáš Hanzelka a člen discgolfového týmu ASTRY Kristián Kvita. Oba borci vstupovali do závěrečného 3. kola se stejným skóre 55 hodů. Do poslední jamky se kluci přetahovali a ocelkové vítězství. Nakonec se vítězem stal hráč týmu ASTRY Kvita Kristián s celkovým počtem hodů 83. Tomáš Hanzelka obsadil 2. místo s 84 hody a diplom za třetí místo si z turnaje odnesl Martin Kundrát a to se skórem 92 hodů.

V kategorii hráčů nad 40 let si své vítězné tažení velmi dobře režíroval přerovský Martin Zdráhal, který svým konkurentů utek o 7 hodů a s celkovým skóre 81 se stal vítězem své kategorie. Napínavý duel se odehrál v souboji o stříbrnou pozici, kde se svými vyrovnanými výsledky dva hráči zasloužili o nadstavbový rozhoz, který měl rozhodnout o konečném umístění na 2. místě. Pavel Kundrát týmu ASTRY a Petr Ryšánek, člen klubu Moravian Gators měli po třech kolech shodně 88 hodů. V nadstavbovém rozhozu byl šťastnějším hráčem Pavel Kundrát, který tak obsadil příčku druhou a Petr Ryšánek se umístil na příčce třetí.

V kategorii Open, která je otevřená všem hráčům ve věku 19 a více let se v prvních dvou kolech dařilo lokálním hráčům. Jak hráči discgolfového týmu Zfaranci, tak hráči z Kozlovic vstupovali do třetího kola turnaje s velmi nadějnou vidinou na bednové umístění. Třetí kolo však přineslo pár chyb a tak se z místních borců na pódium probojoval pouze Kozlovický Aleš Grochal a to na třetí místo. O celkovém vítězi kategorie Open musel rozhodnout nadstavbový rozhoz. Ještěr z Nového Jičína Michal Grepl a orel z Uničova Petr Bujnošek naházeli shodně 77 hodů. Oba hráči se dlouhodobě potkávají na turnajích po celé ČR a Rekovice Open 2019 měla být další prověrka jejich aktuální formy. Orel z Uničova nakonec vzlétl o něco výše a díky svému výkonu přistál a usedl na příčce nejvyšší.

Nejzářivější okamžik turnaje zaznamenal junior Kvita Kristián, který na jamce číslo 9 vyvěsil ESO a stal se tak vítězem turnajového acepoolu. Díky všepřítomnosti Petra Bujnoška jsme tento zářivý okamžik zaznamenali na video a můžete ho shlédnout ve fotogalerii tohoto článku.

Děkujeme všem zúčastněným za úžasnou turnajovou atmosféru a na podzim se těšíme na další pokračování REKOVICE OPEN.