Novinky

26.03.2019 Nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE

Náš nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE zavede děti na cestu časem. Je plný zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Společně objevíme ty největší, velké i malé vynálezy lidstva. Tento tábor je pro všechny nadšené badatele od 6 do 12 let, kteří hledají souvislosti, chtějí poznat a pochopit vztahy věcí kolem nás. Příměstský tábor se bude konat v době od 1.7. do 4.7.2019. Více o tomto táboře najdete v sekci letní tábory 2019

25.02.2019 MASOPUST Již tento týden!

V sobotu 2.3.2019 vychází masopustní průvod od Astry, CVČ v 9:20. Co tak si vyrobit masopustní masku a přidat se do průvodu? Na náměstí dorazíme v cca 10:00 kde nás čeká doprovodný program.

01.02.2019 Projekt Rodina na Dlani otevřena sourozencům

Vážení rodiče, v rámci projektu Rodina na Dlani, díky němuž máte možnost získat výraznou slevu na vybrané příměstské tábory, můžete přihlašovat i více sourozenců na jeden tábor. Slevu na tento tábor získávají všichni přihlášení sourozenci.

28.01.2019 KARNEVAL byl opravdu KOUZELNÝ!

V neděli to v kulturním domě ve Frenštátě žilo! Tolik dětí se svými rodiči na jednom místě! Jaké to bylo? Koukněte do naši fotogalerie, kde najdete fotky pana Novotného, ale i kouzelné obrázky z dílny Davida Šrubaře a jeho fotokoutku.

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

BALASTRA roztančila chodby

29.03.2019 V pátek 22.3.2019 se základy Astry otřásaly v rytmu hudby. Uspořádali jsme již třetí ročník této společenské akce pro dospělé.

Vše se odehrálo ve 2. patře Astry, v místech, kde běžně procházíme a všichni jsme až doteď tyto prostory vnímali jako úzké chodby. Nechyběl DJ Ruďas se svou hudební náloží, světelné efekty, výzdoba, občerstvení a také bohatý program. Letošní novinkou byly míchané nápoje, které sklidily velký úspěch.

Během večera mohli účastníci shlédnout stepové vystoupení v podání irských tanců, profesionální ukázku latinskoamerického tance Cha-cha tanečního páru Jan Tyllich a Lenka Komínková a také kytarové vystoupení pedagogů Astry, kteří předvedli již podruhé na Balastře píseň #AstraTěSpoutá

Byly připraveny také 3 zábavné bloky v Casino stylu. Každý získal u vstupu žetony a ty pak směnil v průběhu večera za losy do tomboly. Vyvrcholením večera bylo tedy losování o ceny. Následoval tanec, zábava a diskuze až do ranních hodin. 

Máme radost z rostoucího počtu účastníků, letos bylo 63 účastníků a to je o 16 více než v roce 2018


FOTKY Z AKCE BALASTRA 2019

Děkujeme za váš zájem a již nyní se těšíme na BALASTRU 2020. Přijdete?