Novinky

26.03.2019 Nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE

Náš nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE zavede děti na cestu časem. Je plný zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Společně objevíme ty největší, velké i malé vynálezy lidstva. Tento tábor je pro všechny nadšené badatele od 6 do 12 let, kteří hledají souvislosti, chtějí poznat a pochopit vztahy věcí kolem nás. Příměstský tábor se bude konat v době od 1.7. do 4.7.2019. Více o tomto táboře najdete v sekci letní tábory 2019

25.02.2019 MASOPUST Již tento týden!

V sobotu 2.3.2019 vychází masopustní průvod od Astry, CVČ v 9:20. Co tak si vyrobit masopustní masku a přidat se do průvodu? Na náměstí dorazíme v cca 10:00 kde nás čeká doprovodný program.

01.02.2019 Projekt Rodina na Dlani otevřena sourozencům

Vážení rodiče, v rámci projektu Rodina na Dlani, díky němuž máte možnost získat výraznou slevu na vybrané příměstské tábory, můžete přihlašovat i více sourozenců na jeden tábor. Slevu na tento tábor získávají všichni přihlášení sourozenci.

28.01.2019 KARNEVAL byl opravdu KOUZELNÝ!

V neděli to v kulturním domě ve Frenštátě žilo! Tolik dětí se svými rodiči na jednom místě! Jaké to bylo? Koukněte do naši fotogalerie, kde najdete fotky pana Novotného, ale i kouzelné obrázky z dílny Davida Šrubaře a jeho fotokoutku.

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

JARNÍ TÁBOR s Artušovci

28.03.2019

V době jarních prázdnin jsme vyrazili na 6 dní na chatu Višňovka ve Vyšních Lhotách. Tábor probíhal od neděle 24. 2. do pátku 1. 3. 2019 a nesl název VZPOURA PRASAT."Žloutek, bílek, skořápka, 
kokos, banán, prasátka,
rajče, mrkev, okurka, 
bonbón, ořech, lentilka!!!"


Právě díky této básničce jsme mohli cestovat do virtuálních dimenzí abychom zachránili ptáčky. 
Na akci bylo celkem 27 účastníků a organizátorů. Účastníci byli ve věku 8-15 let. 

Příběh pojednával o ptáčcích z Angry birds, kteří byli uvěznění ve virtuálních dimenzích zelenými prasaty, které takto chtěly ovládnout svět. Putovali jsme tedy do dimenzí, které byly vždy časově omezeny a snažili se ptáčky vysvobodit. 

Užili jsme si krásné jarní počasí a spoustu času jsem trávili právě venku. Nálada ve skupině byla veselá a volné chvíle v programu jsme si krátili zpěvem s kytarou, stavěním vlaštovek a zkrátka stále bylo co vymýšlet. 

Jak jsme se měli, můžete shlédnout ve fotogalerii Astry, kde najdete necelou stovku fotek.


Pokud máte chuť podívat se na všechny fotky, koukněte do fotogalerie Artušovců

 

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na setkání na dalších akcích s Artušovci.