Novinky

10.09.2019 Pozor změna! Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR)

Vážení rodiče, Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR) mladší bude v úterý 24. 9. v 16.00. Zahajovací schůzka IMPROVE YOURSELF (PARKOUR) starší bude v úterý 24. 9. v 17.00. Děkujeme za pochopení

03.09.2019 Přihlas se včas!

Registrace do kroužků byla spuštěna teprve před 2 dny, ale již dnes zaznamenáváme 265 přihlášek. Nabízíme 60 kroužků různých zaměření, stačí si jen vybrat. Zájem je obrovský! Děkujeme! Kroužky rozjíždíme na přelomu září a října.

23.08.2019 OD 1. ZÁŘÍ PROBĚHNE ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do kroužků Astry probíhá od 1. září 2019. Registrace probíhá online zde na našich webových stránkách. Přihlášku je nutné vytisknout, podepsat a odevzdat na naší recepci nebo internímu zaměstnanci ASTRY, CVČ.

24.06.2019 POKLADNÍ HODINY V MĚSÍCI ČERVENCI A SRPNU OMEZENY

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás tímto upozornit, že, během měsíce Července a Srpna, jsou omezeny pokladní hodiny v ASTŘE a to pouze na STŘEDY vždy od 10:00 - 16:00. Děkujeme za pochopení

20.05.2019 POKLADNA - UZAVŘENA

Dnes 20.5. 2019 je, z důvodu účasti na školení, pokadna ASTRY, CVČ uzavřena. Děkujeme za pochopení

RR v AKCI

05.02.2019 Ve dnech 31. 1. – 2. 2. proběhla historicky první víkendovka Rychlé Roty: New Generation.
 
A co je vlastně ta Rychlá Rota?
Je to oddíl s dlouholetou tradicí, který tvoří prostor pro setkávání odrostlých táborníků. Spojuje oddílové životy a umožňuje účastníkům zažít věci, které jen tak nezažijí. RR letos dostala přídomek New Generation, neboť se o novou generaci skutečně jedná.
 
Cílem víkendovky bylo vytvoření základu fungujícího týmu a dopřát účastníkům společné zážitky. Vše bylo splněno na 100% a všichni se shodujeme na tom, že máme pocit, že akce trvala alespoň 5 dní. Program byl založen na zážitkově-pedagogickém učení s přihlédnutím k vývojovému stádiu skupiny.
 
A co může více vypovídat o akci než pocity a názory jejich účastníků?
 

Zažili jsme plno nevšedních her vnitřních, venkovních i nočních. Jídla vždy kopec teplého a šťavnatého, nic na tom neměnil fakt, že jsme si jej sháněli i vařili sami ;)

Jakub
 

Akce byla úplně nejlepší. Navštívil nás hlavní vedoucí Tojstoráků a to mě moc potěšilo. Hráli jsme nerfky v noční Astře, hráli na kytary, sháněli a vařili si oběd, a co bylo hlavní, poznali jsme se.

Gabrielka
 

Gurmánský večer plný bavorského překvapení. S chábrama jsme hráli dostihy do nekřesťanské hodiny. Párky po ránu zlepší náladu.

Don Lukas
 

Nejvíc povedená víkendovka. Nákup a příprava oběda byla top.

Anonym
 

Milý deníčku, pololetní prázdniny jsem strávila s Rychlou Rotou v Astře. Přijde mi zbytečné vypisovat všechny aktivity, protože celý víkend byl boží. Včetně nočních čtení horoskopů, snažení vystřílet si oči nerfkama a marných pokusů uvařit poživatelný oběd s mým týmem. Akce se moc vydařila, stmelila nás a měla by být znova.

Žilanonym
 

Nerfky, super kolektiv, hodně jídla. Prostě víkendovka jak má být. Po nocích jsme se učili jak zacházet s financema (Dostihy a sázky), i když téměř všichni jsme zjistili, že bez banky nepřežijem.

Joda aka Maestro
 

Celkově tahle akce byla naprosto skvělá. Všechna má očekávání se splnila. Asi nejvíc jsem si užila nakupování a poté společné vaření. Celá ta skupina lidí je prostě boží. Jinak všechny hry byly super.

Puštík
 

Na víkendovku jsem přijela s určitým očekáváním, ale to bylo hned první den zbořeno. Boží hry, super lidi a úžasná atmosféra. Víkendovka byla opravdu na jedničku.

Koala
 

Byla to skvělá víkendovka, snad nejvíc neobvyklá. Nerfky v noci, vaření oběda a spousta dalších úžasných her. Všichni jsme se zase více sblížili a prožili chvíle, které se budeme ještě dlouho pamatovat.

Barča
 
A ještě tady máme i 2 vzkazy od členů RR, kteří se nemohli víkendovky zúčastnit. Co si myslí o Rychlé Rotě obecně?
 

V Rychlé Rotě se vždy skvěle odreaguju a je to dobré nakopnutí do dalšího týdne. Se skvělým vedením a skvělými lidmi.

Baterka
 

K tomuto oddílu nemůžu nic dodat. Rychlá Rota patří k mým nejlepším zážitkům v roce. Přátelství je tady na prvním místě a táborová skupina dokáže vždy rozzářit úsměv na vaší tváři.

Richi
 
Za Rychlou Rotu Jeník a Kasmína