Novinky

24.06.2019 POKLADNÍ HODINY V MĚSÍCI ČERVENCI A SRPNU OMEZENY

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás tímto upozornit, že, během měsíce Července a Srpna, jsou omezeny pokladní hodiny v ASTŘE a to pouze na STŘEDY vždy od 10:00 - 16:00. Děkujeme za pochopení

20.05.2019 POKLADNA - UZAVŘENA

Dnes 20.5. 2019 je, z důvodu účasti na školení, pokadna ASTRY, CVČ uzavřena. Děkujeme za pochopení

14.05.2019 DEN RODINY - v tanečním sále ASTRY, CVČ

Vzhledem k nepříznivému počasí oslava Dne Rodiny uskuteční v tanečním sále ASTRY, CVČ. AKCE začíná v 15:00. Všichni jste srdečně zváni.

29.04.2019 1. 5. a 8. 5. - ASTRA Uzavřena

Dámy a pánové, Vážení příznivci ASTRY. Následující dvě středy 1. 5. a 8. 5. bude ASTRA uzavřena, vzhledem ke státním svátkům. Činnost kroužků se tedy v tyto dny ruší (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení, ředitel ASTRY, CVČ Grepl

26.03.2019 Nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE

Náš nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE zavede děti na cestu časem. Je plný zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Společně objevíme ty největší, velké i malé vynálezy lidstva. Tento tábor je pro všechny nadšené badatele od 6 do 12 let, kteří hledají souvislosti, chtějí poznat a pochopit vztahy věcí kolem nás. Příměstský tábor se bude konat v době od 1.7. do 4.7.2019. Více o tomto táboře najdete v sekci letní tábory 2019

RR v AKCI

05.02.2019 Ve dnech 31. 1. – 2. 2. proběhla historicky první víkendovka Rychlé Roty: New Generation.
 
A co je vlastně ta Rychlá Rota?
Je to oddíl s dlouholetou tradicí, který tvoří prostor pro setkávání odrostlých táborníků. Spojuje oddílové životy a umožňuje účastníkům zažít věci, které jen tak nezažijí. RR letos dostala přídomek New Generation, neboť se o novou generaci skutečně jedná.
 
Cílem víkendovky bylo vytvoření základu fungujícího týmu a dopřát účastníkům společné zážitky. Vše bylo splněno na 100% a všichni se shodujeme na tom, že máme pocit, že akce trvala alespoň 5 dní. Program byl založen na zážitkově-pedagogickém učení s přihlédnutím k vývojovému stádiu skupiny.
 
A co může více vypovídat o akci než pocity a názory jejich účastníků?
 

Zažili jsme plno nevšedních her vnitřních, venkovních i nočních. Jídla vždy kopec teplého a šťavnatého, nic na tom neměnil fakt, že jsme si jej sháněli i vařili sami ;)

Jakub
 

Akce byla úplně nejlepší. Navštívil nás hlavní vedoucí Tojstoráků a to mě moc potěšilo. Hráli jsme nerfky v noční Astře, hráli na kytary, sháněli a vařili si oběd, a co bylo hlavní, poznali jsme se.

Gabrielka
 

Gurmánský večer plný bavorského překvapení. S chábrama jsme hráli dostihy do nekřesťanské hodiny. Párky po ránu zlepší náladu.

Don Lukas
 

Nejvíc povedená víkendovka. Nákup a příprava oběda byla top.

Anonym
 

Milý deníčku, pololetní prázdniny jsem strávila s Rychlou Rotou v Astře. Přijde mi zbytečné vypisovat všechny aktivity, protože celý víkend byl boží. Včetně nočních čtení horoskopů, snažení vystřílet si oči nerfkama a marných pokusů uvařit poživatelný oběd s mým týmem. Akce se moc vydařila, stmelila nás a měla by být znova.

Žilanonym
 

Nerfky, super kolektiv, hodně jídla. Prostě víkendovka jak má být. Po nocích jsme se učili jak zacházet s financema (Dostihy a sázky), i když téměř všichni jsme zjistili, že bez banky nepřežijem.

Joda aka Maestro
 

Celkově tahle akce byla naprosto skvělá. Všechna má očekávání se splnila. Asi nejvíc jsem si užila nakupování a poté společné vaření. Celá ta skupina lidí je prostě boží. Jinak všechny hry byly super.

Puštík
 

Na víkendovku jsem přijela s určitým očekáváním, ale to bylo hned první den zbořeno. Boží hry, super lidi a úžasná atmosféra. Víkendovka byla opravdu na jedničku.

Koala
 

Byla to skvělá víkendovka, snad nejvíc neobvyklá. Nerfky v noci, vaření oběda a spousta dalších úžasných her. Všichni jsme se zase více sblížili a prožili chvíle, které se budeme ještě dlouho pamatovat.

Barča
 
A ještě tady máme i 2 vzkazy od členů RR, kteří se nemohli víkendovky zúčastnit. Co si myslí o Rychlé Rotě obecně?
 

V Rychlé Rotě se vždy skvěle odreaguju a je to dobré nakopnutí do dalšího týdne. Se skvělým vedením a skvělými lidmi.

Baterka
 

K tomuto oddílu nemůžu nic dodat. Rychlá Rota patří k mým nejlepším zážitkům v roce. Přátelství je tady na prvním místě a táborová skupina dokáže vždy rozzářit úsměv na vaší tváři.

Richi
 
Za Rychlou Rotu Jeník a Kasmína