Novinky

26.03.2019 Nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE

Náš nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE zavede děti na cestu časem. Je plný zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Společně objevíme ty největší, velké i malé vynálezy lidstva. Tento tábor je pro všechny nadšené badatele od 6 do 12 let, kteří hledají souvislosti, chtějí poznat a pochopit vztahy věcí kolem nás. Příměstský tábor se bude konat v době od 1.7. do 4.7.2019. Více o tomto táboře najdete v sekci letní tábory 2019

25.02.2019 MASOPUST Již tento týden!

V sobotu 2.3.2019 vychází masopustní průvod od Astry, CVČ v 9:20. Co tak si vyrobit masopustní masku a přidat se do průvodu? Na náměstí dorazíme v cca 10:00 kde nás čeká doprovodný program.

01.02.2019 Projekt Rodina na Dlani otevřena sourozencům

Vážení rodiče, v rámci projektu Rodina na Dlani, díky němuž máte možnost získat výraznou slevu na vybrané příměstské tábory, můžete přihlašovat i více sourozenců na jeden tábor. Slevu na tento tábor získávají všichni přihlášení sourozenci.

28.01.2019 KARNEVAL byl opravdu KOUZELNÝ!

V neděli to v kulturním domě ve Frenštátě žilo! Tolik dětí se svými rodiči na jednom místě! Jaké to bylo? Koukněte do naši fotogalerie, kde najdete fotky pana Novotného, ale i kouzelné obrázky z dílny Davida Šrubaře a jeho fotokoutku.

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

RR v AKCI

05.02.2019 Ve dnech 31. 1. – 2. 2. proběhla historicky první víkendovka Rychlé Roty: New Generation.
 
A co je vlastně ta Rychlá Rota?
Je to oddíl s dlouholetou tradicí, který tvoří prostor pro setkávání odrostlých táborníků. Spojuje oddílové životy a umožňuje účastníkům zažít věci, které jen tak nezažijí. RR letos dostala přídomek New Generation, neboť se o novou generaci skutečně jedná.
 
Cílem víkendovky bylo vytvoření základu fungujícího týmu a dopřát účastníkům společné zážitky. Vše bylo splněno na 100% a všichni se shodujeme na tom, že máme pocit, že akce trvala alespoň 5 dní. Program byl založen na zážitkově-pedagogickém učení s přihlédnutím k vývojovému stádiu skupiny.
 
A co může více vypovídat o akci než pocity a názory jejich účastníků?
 

Zažili jsme plno nevšedních her vnitřních, venkovních i nočních. Jídla vždy kopec teplého a šťavnatého, nic na tom neměnil fakt, že jsme si jej sháněli i vařili sami ;)

Jakub
 

Akce byla úplně nejlepší. Navštívil nás hlavní vedoucí Tojstoráků a to mě moc potěšilo. Hráli jsme nerfky v noční Astře, hráli na kytary, sháněli a vařili si oběd, a co bylo hlavní, poznali jsme se.

Gabrielka
 

Gurmánský večer plný bavorského překvapení. S chábrama jsme hráli dostihy do nekřesťanské hodiny. Párky po ránu zlepší náladu.

Don Lukas
 

Nejvíc povedená víkendovka. Nákup a příprava oběda byla top.

Anonym
 

Milý deníčku, pololetní prázdniny jsem strávila s Rychlou Rotou v Astře. Přijde mi zbytečné vypisovat všechny aktivity, protože celý víkend byl boží. Včetně nočních čtení horoskopů, snažení vystřílet si oči nerfkama a marných pokusů uvařit poživatelný oběd s mým týmem. Akce se moc vydařila, stmelila nás a měla by být znova.

Žilanonym
 

Nerfky, super kolektiv, hodně jídla. Prostě víkendovka jak má být. Po nocích jsme se učili jak zacházet s financema (Dostihy a sázky), i když téměř všichni jsme zjistili, že bez banky nepřežijem.

Joda aka Maestro
 

Celkově tahle akce byla naprosto skvělá. Všechna má očekávání se splnila. Asi nejvíc jsem si užila nakupování a poté společné vaření. Celá ta skupina lidí je prostě boží. Jinak všechny hry byly super.

Puštík
 

Na víkendovku jsem přijela s určitým očekáváním, ale to bylo hned první den zbořeno. Boží hry, super lidi a úžasná atmosféra. Víkendovka byla opravdu na jedničku.

Koala
 

Byla to skvělá víkendovka, snad nejvíc neobvyklá. Nerfky v noci, vaření oběda a spousta dalších úžasných her. Všichni jsme se zase více sblížili a prožili chvíle, které se budeme ještě dlouho pamatovat.

Barča
 
A ještě tady máme i 2 vzkazy od členů RR, kteří se nemohli víkendovky zúčastnit. Co si myslí o Rychlé Rotě obecně?
 

V Rychlé Rotě se vždy skvěle odreaguju a je to dobré nakopnutí do dalšího týdne. Se skvělým vedením a skvělými lidmi.

Baterka
 

K tomuto oddílu nemůžu nic dodat. Rychlá Rota patří k mým nejlepším zážitkům v roce. Přátelství je tady na prvním místě a táborová skupina dokáže vždy rozzářit úsměv na vaší tváři.

Richi
 
Za Rychlou Rotu Jeník a Kasmína