Novinky

05.05.2020 Kroužky v Astře budou!

Na pondělí 18.5. plánujeme obnovení činnosti Astry v souladu s nařízením vlády. Bližší informace čtěte v článku na www.astrafren.cz

11.03.2020 Provoz ASTRY přerušen!

Od dnešního dne 11.3. do odvolání vzhledem k vládnímu nařízení rušíme kroužky, akce i pronájmy v Astře. Provoz Astry je přerušen. Zrušené akce: 11.-13.3. Týden vědy, 13.3. Sedmihlásek, 20.3. Balastra, 22.3. Poikování. Děkujeme za pochopení.

03.02.2020 Kroužek hudebních kurzů zrušen pro nemoc pedagoga

Vzhledem k nemoci pedagoga, rušíme, v týdnu 3. 2. - 7. 2. 2020, kroužek hudebních kurzů s paní Hosovou. Děkujeme za pochopení

29.01.2020 31. 1. POLOLETNÍ PRÁZDNINY - KROUŽKY ZRUŠENY

Dne 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny a všechny kroužky ASTRY jsou v tento den zrušeny (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení tým ASTRY, CVČ

22.01.2020 LETNÍ TÁBORY 2020

Přihlašování bude spuštěno online v sobotu 1.2.2020 v 0:00.

RR v AKCI

05.02.2019 Ve dnech 31. 1. – 2. 2. proběhla historicky první víkendovka Rychlé Roty: New Generation.
 
A co je vlastně ta Rychlá Rota?
Je to oddíl s dlouholetou tradicí, který tvoří prostor pro setkávání odrostlých táborníků. Spojuje oddílové životy a umožňuje účastníkům zažít věci, které jen tak nezažijí. RR letos dostala přídomek New Generation, neboť se o novou generaci skutečně jedná.
 
Cílem víkendovky bylo vytvoření základu fungujícího týmu a dopřát účastníkům společné zážitky. Vše bylo splněno na 100% a všichni se shodujeme na tom, že máme pocit, že akce trvala alespoň 5 dní. Program byl založen na zážitkově-pedagogickém učení s přihlédnutím k vývojovému stádiu skupiny.
 
A co může více vypovídat o akci než pocity a názory jejich účastníků?
 

Zažili jsme plno nevšedních her vnitřních, venkovních i nočních. Jídla vždy kopec teplého a šťavnatého, nic na tom neměnil fakt, že jsme si jej sháněli i vařili sami ;)

Jakub
 

Akce byla úplně nejlepší. Navštívil nás hlavní vedoucí Tojstoráků a to mě moc potěšilo. Hráli jsme nerfky v noční Astře, hráli na kytary, sháněli a vařili si oběd, a co bylo hlavní, poznali jsme se.

Gabrielka
 

Gurmánský večer plný bavorského překvapení. S chábrama jsme hráli dostihy do nekřesťanské hodiny. Párky po ránu zlepší náladu.

Don Lukas
 

Nejvíc povedená víkendovka. Nákup a příprava oběda byla top.

Anonym
 

Milý deníčku, pololetní prázdniny jsem strávila s Rychlou Rotou v Astře. Přijde mi zbytečné vypisovat všechny aktivity, protože celý víkend byl boží. Včetně nočních čtení horoskopů, snažení vystřílet si oči nerfkama a marných pokusů uvařit poživatelný oběd s mým týmem. Akce se moc vydařila, stmelila nás a měla by být znova.

Žilanonym
 

Nerfky, super kolektiv, hodně jídla. Prostě víkendovka jak má být. Po nocích jsme se učili jak zacházet s financema (Dostihy a sázky), i když téměř všichni jsme zjistili, že bez banky nepřežijem.

Joda aka Maestro
 

Celkově tahle akce byla naprosto skvělá. Všechna má očekávání se splnila. Asi nejvíc jsem si užila nakupování a poté společné vaření. Celá ta skupina lidí je prostě boží. Jinak všechny hry byly super.

Puštík
 

Na víkendovku jsem přijela s určitým očekáváním, ale to bylo hned první den zbořeno. Boží hry, super lidi a úžasná atmosféra. Víkendovka byla opravdu na jedničku.

Koala
 

Byla to skvělá víkendovka, snad nejvíc neobvyklá. Nerfky v noci, vaření oběda a spousta dalších úžasných her. Všichni jsme se zase více sblížili a prožili chvíle, které se budeme ještě dlouho pamatovat.

Barča
 
A ještě tady máme i 2 vzkazy od členů RR, kteří se nemohli víkendovky zúčastnit. Co si myslí o Rychlé Rotě obecně?
 

V Rychlé Rotě se vždy skvěle odreaguju a je to dobré nakopnutí do dalšího týdne. Se skvělým vedením a skvělými lidmi.

Baterka
 

K tomuto oddílu nemůžu nic dodat. Rychlá Rota patří k mým nejlepším zážitkům v roce. Přátelství je tady na prvním místě a táborová skupina dokáže vždy rozzářit úsměv na vaší tváři.

Richi
 
Za Rychlou Rotu Jeník a Kasmína