Novinky

01.02.2019 Projekt Rodina na Dlani otevřena sourozencům

Vážení rodiče, v rámci projektu Rodina na Dlani, díky němuž máte možnost získat výraznou slevu na vybrané příměstské tábory, můžete přihlašovat i více sourozenců na jeden tábor. Slevu na tento tábor získávají všichni přihlášení sourozenci.

28.01.2019 KARNEVAL byl opravdu KOUZELNÝ!

V neděli to v kulturním domě ve Frenštátě žilo! Tolik dětí se svými rodiči na jednom místě! Jaké to bylo? Koukněte do naši fotogalerie, kde najdete fotky pana Novotného, ale i kouzelné obrázky z dílny Davida Šrubaře a jeho fotokoutku.

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

08.01.2019 Nový rok 2019 je tady!

Pevně věříme, že jste se těšili přes Vánoce do kroužků a moc rádi vás potkáme na jedné z našich akcí v roce 2019.

21.11.2018 Kroužek Dračí doupě má 2 volná místa!

2. družina dobrodruhů hledá 2 nové dobrodruhy do družiny. Jedná se o deskovou fantasy hru, která probíhá v naší představivosti. Hrajeme model Dračí hlídka, proto více informací se můžete dočíst přímo na jejich webu https://www.dracihlidka.cz/#top Více informací o samotném kroužku na emailu senkerik@astrafren.cz

Kroužky se plní, nezapomeňte se přihlásit

10.09.2018

Přihlašování do kroužků je v plném proudu. Pokud ještě váháte s přihlášením, určitě si pospěšte. Všechny kroužky jsou kapacitně omezeny a je možné, že se na vaše dítě nedostane. Například kroužek „Nerf“ už je beznadějně plný a přijímáme jen náhradníky.
 
Z tohoto důvodu doporučujeme přihlásit dítě, i když si nejste jistí, jestli se mu tam bude líbit. První 2 schůzky máte totiž zdarma, a pokud se rozhodnete, že dítě kroužek navštěvovat nebude, není problém ho odhlásit. Nečekejte tedy až na úvodní schůzku. Na druhou stranu se nemusíte bát. Kroužky a akce je to, co my umíme 

Přihlašování do kroužků je elektronické. Všechny naše kroužky najdete zde. Tam také naleznete anotace kroužků a časy schůzek. Pokud si něčím nejste jistí, určitě využijte možnosti kontaktovat vedoucího kroužku a doptat se ho. 

Je možné, že vám třeba nebude u přihlašování něco jasné. Máte možnost podívat se na podrobný návod zde. Během přihlašování se také mohou objevit chybové hlášky - např. "účastník je již registrován" nebo "příkaz je povinný údaj".  V tomto případě neváhejte kontaktovat některého z pracovníků ASTRY, kteří vám pomohou. 

Zde se hodí upozornit, že jedno dítě může být registrováno pod jedním e-mailem (klientským účtem) - např. matky. Pokud se jej pak snaží přihlásit někdo jiný (např. otec), systém ho nepustí. Vše je ale možné změnit, stačí kontaktovat nějakého astráka.

A jak teda poznám, že je moje dítě přihlášeno správně? 
Po vyplnění všech údajů v elektronické přihlášce, kliknete na přihlásit. Přijde vám potvrzovací e-mail a ve svém klientském účtu u daného účastníka (dítěte) najdete onen kroužek se stavem čeká na schválení. Pokud nic nebrání schválení přihlášky, pověřený pracovník ji schváli a pošle vám potvrzovací e-mail. Vy pak v klientském účtu najdete přihlášku, kterou je třeba podepsat a přinést do ASTRY.

Už teď se těšíme na všechny nové zážitky, veselé úsměvy a ruch na astráckých chodbách. V kroužcích AHOJ!