Novinky

20.05.2019 POKLADNA - UZAVŘENA

Dnes 20.5. 2019 je, z důvodu účasti na školení, pokadna ASTRY, CVČ uzavřena. Děkujeme za pochopení

14.05.2019 DEN RODINY - v tanečním sále ASTRY, CVČ

Vzhledem k nepříznivému počasí oslava Dne Rodiny uskuteční v tanečním sále ASTRY, CVČ. AKCE začíná v 15:00. Všichni jste srdečně zváni.

29.04.2019 1. 5. a 8. 5. - ASTRA Uzavřena

Dámy a pánové, Vážení příznivci ASTRY. Následující dvě středy 1. 5. a 8. 5. bude ASTRA uzavřena, vzhledem ke státním svátkům. Činnost kroužků se tedy v tyto dny ruší (pokud není určeno jinak). Děkujeme za pochopení, ředitel ASTRY, CVČ Grepl

26.03.2019 Nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE

Náš nový příměstský tábor VYNÁLEZY HISTORIE zavede děti na cestu časem. Je plný zajímavých pokusů, exkurzí, pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Společně objevíme ty největší, velké i malé vynálezy lidstva. Tento tábor je pro všechny nadšené badatele od 6 do 12 let, kteří hledají souvislosti, chtějí poznat a pochopit vztahy věcí kolem nás. Příměstský tábor se bude konat v době od 1.7. do 4.7.2019. Více o tomto táboře najdete v sekci letní tábory 2019

25.02.2019 MASOPUST Již tento týden!

V sobotu 2.3.2019 vychází masopustní průvod od Astry, CVČ v 9:20. Co tak si vyrobit masopustní masku a přidat se do průvodu? Na náměstí dorazíme v cca 10:00 kde nás čeká doprovodný program.

Kroužky se plní, nezapomeňte se přihlásit

10.09.2018

Přihlašování do kroužků je v plném proudu. Pokud ještě váháte s přihlášením, určitě si pospěšte. Všechny kroužky jsou kapacitně omezeny a je možné, že se na vaše dítě nedostane. Například kroužek „Nerf“ už je beznadějně plný a přijímáme jen náhradníky.
 
Z tohoto důvodu doporučujeme přihlásit dítě, i když si nejste jistí, jestli se mu tam bude líbit. První 2 schůzky máte totiž zdarma, a pokud se rozhodnete, že dítě kroužek navštěvovat nebude, není problém ho odhlásit. Nečekejte tedy až na úvodní schůzku. Na druhou stranu se nemusíte bát. Kroužky a akce je to, co my umíme 

Přihlašování do kroužků je elektronické. Všechny naše kroužky najdete zde. Tam také naleznete anotace kroužků a časy schůzek. Pokud si něčím nejste jistí, určitě využijte možnosti kontaktovat vedoucího kroužku a doptat se ho. 

Je možné, že vám třeba nebude u přihlašování něco jasné. Máte možnost podívat se na podrobný návod zde. Během přihlašování se také mohou objevit chybové hlášky - např. "účastník je již registrován" nebo "příkaz je povinný údaj".  V tomto případě neváhejte kontaktovat některého z pracovníků ASTRY, kteří vám pomohou. 

Zde se hodí upozornit, že jedno dítě může být registrováno pod jedním e-mailem (klientským účtem) - např. matky. Pokud se jej pak snaží přihlásit někdo jiný (např. otec), systém ho nepustí. Vše je ale možné změnit, stačí kontaktovat nějakého astráka.

A jak teda poznám, že je moje dítě přihlášeno správně? 
Po vyplnění všech údajů v elektronické přihlášce, kliknete na přihlásit. Přijde vám potvrzovací e-mail a ve svém klientském účtu u daného účastníka (dítěte) najdete onen kroužek se stavem čeká na schválení. Pokud nic nebrání schválení přihlášky, pověřený pracovník ji schváli a pošle vám potvrzovací e-mail. Vy pak v klientském účtu najdete přihlášku, kterou je třeba podepsat a přinést do ASTRY.

Už teď se těšíme na všechny nové zážitky, veselé úsměvy a ruch na astráckých chodbách. V kroužcích AHOJ!