Novinky

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

08.01.2019 Nový rok 2019 je tady!

Pevně věříme, že jste se těšili přes Vánoce do kroužků a moc rádi vás potkáme na jedné z našich akcí v roce 2019.

21.11.2018 Kroužek Dračí doupě má 2 volná místa!

2. družina dobrodruhů hledá 2 nové dobrodruhy do družiny. Jedná se o deskovou fantasy hru, která probíhá v naší představivosti. Hrajeme model Dračí hlídka, proto více informací se můžete dočíst přímo na jejich webu https://www.dracihlidka.cz/#top Více informací o samotném kroužku na emailu senkerik@astrafren.cz

15.11.2018 POZOR, POZOR!!! Výzva k platbě

Vážení přátelé ASTRY, 18. 11. je poslední den splatnosti zápisného do všech kroužků pro 1. pololetí školního roku 2018/2019. Proto prosíme, uhraďte zápisné včas. Děkujeme, Tým ASTRA, CVČ

22.10.2018 Pravidelná činnost kroužků zrušena

Vážení přátelé ASTRY, milí rodiče, rádi bychom Vás touto cestou informovali, že pravidelné kroužky jsou v termínu od 29. - 30.10. zrušeny (pokud není určeno jinak). Důvodem je termín podzimních prázdnin. Děkujeme za pochopení

FREN DANCE má 7. ročník úspěšně za sebou

09.05.2018 Vele-úspěšný a vele-navštívený 7. ročník oblastní taneční nepostupové přehlídky FREN DANCE proběhl v sobotu 5. května 2018 v Městské sportovní hale ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Sjelo se přes neuvěřitelných 700 tanečníků z blízkého i vzdáleného okolí a vystoupili v pěti kategoriích – street dance, disco dance, zumba, show dance a různé. Dohromady se tedy během jednoho dne včetně tanečníků a diváků vystřídalo ve sportovní hale přes 1 200 lidí.

Celkem sportovní halu rozdunělo a roztančilo 54 zajímavých a originálních choreografií. Všichni vystupující ať se umístili na kterémkoliv místě, získali balíček dobrot a dárků od sponzorů. Těmi byli firma Continental, město Frenštát pod Radhoštěm, Informační centrum a Astra, centrum volného času. Jako letošní překvapení pro všechny vystupující byly připraveny propisky s logem FREN DANCE.

Novinkou letošní soutěže také byla účast profesionálního fotografa Davida Šrubaře s jeho fotokoutkem. Všechny taneční skupiny, rodinné skupiny, jednotlivci, prostě všichni kdo měli zájem, se mohli nechat vyfotit a hned si fotku z této akce odnést.

Hudební produkci tanečníků a volné „hluché“ místa měl na starosti DJ Ruďas. Ten také v mezi časech, kdy porota rozhodovala o výsledcích, rozjel parádní diskotéku a soutěžící i diváci si mohli skvěle zatančit na parketu za zvuků kvalitní hudby.

Všechny vystoupení byly hodnoceny odbornou, přísnou, ale usměvavou porotou. Anna Vondráček Janíková, Jana Gajdošíková a Jan Tyllich.

Taneční soutěž od začátku do konce okem hledáčku fotoaparátu zaznamenal výborný frenštátský fotograf pan Jan Novotný a jeho snímky jsou k vidění na zoneramě Astry nebo jeho osobní stránce.   

Celou akci pořádala za velkého přispění interních zaměstnanců a dobrovolníků ASTRA, centrum volného času, Frenštát pod Radhoštěm.

Hodnocení a kompletní výsledky zde:
Výsledky fren dance 2018.pdf 

Celou fotogalerii najdete zde:
https://www.zonerama.com/astrafren/467172

Popř. na stránkách fotografů:
fotky pan Jan Novotný
www.zonerama.com/galerienovas/Album/4300741

fotky David Šrubař
https://www.zonerama.com/srubard/Album/4305306

fotokoutek David Šrubař
https://www.zonerama.com/srubard/Album/4305255​