Novinky

04.10.2017 KOUZELNÁ HLÍNA - ZRUŠENA DO ODVOLÁNÍ

Kouzelná hlína - keramická dílna s volným vstupem je do odvolání zrušena vzhledem k rekonstrukci nových prostor.

15.09.2017 ASTRA, CVČ - Nabídka práce

Pozice: Administrativní a spisový pracovník Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm ASTRA, CVČ vypisuje výběrové řízení na pozici administrativního a spisového pracovníka. Životopisy zasílejte na: grepl@astrafren.cz

31.08.2017 Nové webové stránky a přihlašování online

ASTRA, CVČ - má nové webové stránky a nově nabízí online přihlašování do jednotlivých kroužků

Rodina na dlani

07.09.2017 Cílem Operačního programu ZAMĚSTNANOST je rozšířit služby určené rodičům dětí a dalším pečujícím osobám, čímž dojde k podpoře kvalitního rodinného prostředí a usnadnění slučitelnosti pracovního a soukromého života rodičů a dalších pečujících osob.
Prorodinná opatření v rámci tohoto operačního programu vhodně doplňují další opatření na podporu rodiny z oblasti sociálního začleňování a zaměstnanosti a přispívá tak ke slaďování pracovního a rodinného života, k podpoře rodiny a k předcházení sociálního vyloučení osob včetně jejich uplatnitelnosti na trhu práce.
 
Projekt RODINA NA DLANI umožňuje zajištění služeb péče o děti v době školních prázdnin v podobě příměstských táborů.
Cílem tohoto projetu je zajistit kvalitní péči o děti v době školních prázdnin a usnadnit rodičům malých školáků a předškoláků sladění pracovního rytmu s péči o děti.
Účastnícíiprojektu (rodiče a další pečující osoby) budou mít možnost dát své děti na příměstské tábory, pořádané  CVČ Astra, v rámci tohoto projektu vždy za zvýhodněnou cenu (pouze za stravu, ostatní náklady jsou hrazeny z projektu).
Účastníci projektu mají přednostní právo umístění svého dítěte na příměstských táborech organizovaných v rámci tohoto projektu.
Podmínkou účasti na tomto projektu je:

  1. Písemná smlouva  mezi CVČ Astra a rodiči dětí o poskytování  této služby
  2. Doklad o vazbě rodičů (osob pečujících o děti ve společné domácnosti) na trh práce (pracovní smlouva, DPP,DPČ, potvrzení ÚP o vedení v evidenci uchazečů o zaměstnání, potvrzení o studiu, o účasti na rekvalifikačním kurzu,…)
  3. Řádně vyplněná přihláška pro evidenci dětí
Více informací o tomto projektu Vám poskytne
Bc. Ilona Golichová, tel: 736 480 462, e-mail: golichova@astrafren.cz