Novinky

01.02.2019 Projekt Rodina na Dlani otevřena sourozencům

Vážení rodiče, v rámci projektu Rodina na Dlani, díky němuž máte možnost získat výraznou slevu na vybrané příměstské tábory, můžete přihlašovat i více sourozenců na jeden tábor. Slevu na tento tábor získávají všichni přihlášení sourozenci.

28.01.2019 KARNEVAL byl opravdu KOUZELNÝ!

V neděli to v kulturním domě ve Frenštátě žilo! Tolik dětí se svými rodiči na jednom místě! Jaké to bylo? Koukněte do naši fotogalerie, kde najdete fotky pana Novotného, ale i kouzelné obrázky z dílny Davida Šrubaře a jeho fotokoutku.

09.01.2019 Kouzelný KARNEVAL pro děti

Připravujeme pro vás 3 hodinový program plný hudby v podání DJ Ruďase, rodinný fotokoutek Davida Šrubaře, Zumba s Mončou, taneční vystoupení Dance Rebels, občerstvení, kolo štěstí a zábavné hry. Těšíme se na vás v NEDĚLI 27.1.2019 ;)

08.01.2019 Nový rok 2019 je tady!

Pevně věříme, že jste se těšili přes Vánoce do kroužků a moc rádi vás potkáme na jedné z našich akcí v roce 2019.

21.11.2018 Kroužek Dračí doupě má 2 volná místa!

2. družina dobrodruhů hledá 2 nové dobrodruhy do družiny. Jedná se o deskovou fantasy hru, která probíhá v naší představivosti. Hrajeme model Dračí hlídka, proto více informací se můžete dočíst přímo na jejich webu https://www.dracihlidka.cz/#top Více informací o samotném kroužku na emailu senkerik@astrafren.cz

Pohádkový karneval

11.03.2018

Nedělní odpoledne se těšilo velkému zájmu. Kulturní dům ve Frenštátě byl do místa vyprodán. Tří hodinový program nabídl veselé rodinné odpoledne. Vydali jsme se společně do pohádkového království společně s králem Astronelem III. Odpoledne bylo naplněno tanečními soutěžemi, sletem vlaštovek, velkou hrou o ceny,a byl připraven i bufet s občerstvením. Nechybělo ani kolo štěstí, které se těšilo velkému zájmu a bylo stále v obležení dětí a rodičů.
Program doplnily taneční vystoupení kroužků z Astry. Své umění předvedli Dance Rebels pod vedením Ivany Huňařové a dále pak Irské tance pod taktovkou Pavly Ginger Strnadlové.
Možností bylo také odnést si domů fotografii z fotokoutku Davida Šrubaře.
Jsme rádi za váš zájem a těšíme se na setkání na dalších akcích. 

Krásné fotografie z dílny pana Jana Novotného naleznete tady. 
FOTOKOUTEK Davida Šrubaře