Novinky

30.11.2021 Aktuální info o covidových opatřeních

Aby pro vás byla situace jednodušší, na levé straně našeho webu vznikla nová záložka. Tady pro vás budou nachystány vždy aktuální opatření.

22.09.2021 28. 9. ASTRA, CVČ zavřená - Státní svátek

Z důvodu státního svátku je ve termínu 28. 9. ASTRA zavřená. Všechny kroužky zrušeny. Děkujeme za pochopení. Tým ASTRY, CVČ

02.09.2021 Schůzky zdarma na začátku roku letos nebudou k dispozici

Kroužky budou probíhat od 20. 9. 2021 do 3. 6. 2022 (pokud není určeno jinak). Pozor od letošního roku nejsou k dispozici žádné schůzky zdarma. Máte možnost přijít na informativní schůzku, kde získáte důležité informace o kroužku, každá další návštěva účastníka však je již započítána do docházky a je nutné ji i v případě dřívějšího odhlášení z kroužku uhradit. Děkujeme za pochopení.

18.08.2021 Přihlašování na kroužky 2021/2022

V neděli 5.9. 2021 v 8:00 bude spuštěna na těchto stránkách možnost přihlášení do zájmových kroužků v Astře pro školní rok 2021/2022. Neváhejte a přihlaste se.

16.03.2021 ASTRA, CVČ aktivovala platbu kartou online

Vážení klienti ASTRY, CVČ máme pro vás žhavou novinku od 10. 3. jsme zprovoznili platební bránu a tak můžete pohodlně kroužky, tábory, akce platit online kartou.

KROUŽKY: ještě než se přihlásíte

03.09.2021

Vážení rodiče, milé děti, 
Už se na vás moc těšíme v našich kroužcích. Přihlašování startuje už v neděli 5. září v 8:00.
V loňském školním roce, nám to moc nevyšlo. Astra se musela zavřít a proběhlo opravdu jen pár kroužků. My v Astře opravdu věříme tomu, že už to letos bude lepší a budeme se moci společně scházet. 
 
Na co vás ale chceme upozornit, je skutečnost, že stále nemáme žádná nařízení nebo omezení, které se týkají epidemiologické situace. 
Každý kroužek má nastavenou kapacitu účastníků dle toho, jak to dává smysl podle nabízených aktivit nebo možností místností a tělocvičen.
 
Může se ale stát, že vláda těsně před otevřením kroužků vydá nějaká omezení – například omezení počtů, nošení roušek nebo testování. Především pokud se bude jednat o počty účastníků v kroužku, nejsme pak schopni zajistit místo všem přihlášeným. Mějte prosím na paměti, že uděláme vše pro to, abychom přijali co nejvíce zájemců. S počty se ale po nařízeních ještě může hýbat. Chtěli bychom vás na tuto skutečnost upozornit, ať s tím my i vy počítáme. 
 
Domníváme se, že podzim bude přinejmenším proměnlivý. Děkujeme, že do této nejistoty jdete s námi. Silně věříme, že smysluplná náplň volného času je to nejvíc, co můžeme dětem dát nejen pro aktuální pocit, ale také pro benefity do života. 
 
Pro jistotu ještě doplníme, že nic nemáme podloženo, nic se ještě neví a jsou to naše domněnky. Pokud nám přijdou nějaké podmínky, budeme vás informovat. Sledujte naše stránky, FB nebo Instagram. 
 
tým Astry