Novinky

16.03.2021 ASTRA, CVČ aktivovala platbu kartou online

Vážení klienti ASTRY, CVČ máme pro vás žhavou novinku od 10. 3. jsme zprovoznili platební bránu a tak můžete pohodlně kroužky, tábory, akce platit online kartou.

11.03.2021 Astra na YouTube

Živé vysílání, pohádky pro děti, kytarové večery... vše je v plném proudu. Sledujte na www.youtube.com kanál ASTRAFREN a nic vám neunikne.

16.01.2021 LETNÍ TÁBORY 2021

Přihlašování na letní tábory s Astrou bude spuštěno online na těchto webových stránkách v PONDĚLÍ 1. února 2021 od 20:00. Letos pro vás připravujeme 9 příměstských a 7 pobytových táborů. Již nyní si je můžete prohlédnout a vybírat.

11.01.2021 prezenční činnost kroužků pozastavena

ASTRA, CVČ oznamuje, že vzhledem k epidemiologické situace je veškerá prezenční činnost kroužků pozastavena Děkujeme za pochopení

20.12.2020 Vánoční prázdniny

Od 19.12. 2020 do 3.1. 2021 máme vánoční prázdniny, kroužky ani jiná činnost Astry neprobíhá.

Informace o vratkách za kroužky v ASTŘE, CVČ

11.02.2021

Informace o vratkách za kroužky v ASTRA, CVČ

Vážení Astráci,

množí se dotazy, jak je to s vratkami za kroužky pro školní rok 2020/2021.

V našem přístupu k platbám a vratkám za kroužky se nic nemění a jedeme podle toho, co jsme avizovali již dříve.

Všem účastníkům kroužků budeme vracet poměrnou část zápisného za neproběhlé kroužky.

Při vratkách a případných pohledávkách rozlišujeme celoroční a pololetní kroužky.

U celoročních kroužků garantujeme 25 opakování kroužků za rok. Vrácena bude částka za 25 opakování mínus proběhlé kroužky. Příklad: Pokud v kroužku Discgolfu proběhne pouze 10 lekcí za školní rok, pak Vám bude vrácena částka následujícím způsobem: 25 (garantované lekce) – 10 (proběhlé lekce) = 15 lekcí neproběhlo a částka za tyto lekce vám bude vrácena zpět. 

U pololetních kroužků garantujeme 13 opakování kroužků za pololetí. Vrácena bude tedy částka za 13 opakování kroužků mínus proběhlé kroužky. Tato částka Vám bude vrácena během měsíce února. V případě, že budete chtít pokračovat v daných kroužcích i v 2. pololetí bude potřeba v klientském centru zakliknout prodloužit účát a znovu zaplatit částku za 2. pololetí. Případné vratky za 2. pololetí budou vráceny stejným způsobem jako v 1. pololetí a to na konci školního roku, tedy během měsíce června.

V polovině prosince 2020 jsme kontaktovali všechny účastníky kroužků, zda chtějí nadále pokračovat v kroužcích v době, kdy se znovu otevřeme. Touto cestou jsme tedy umožnili odhlášení účastníků, kteří z jakéhokoli důvodů nechtějí v daných kroužcích pokračovat.

 

K 31. 1. měly být uhrazeny pohledávky za všechny kroužky. V případě, že k nám vaše platba nedorazila k tomuto datu, budeme od vás potřebovat:


  1. a) u celoročních kroužků požadovat zaplacení celé částky za kroužky a na konci školního roku vrátíme dle výše zmíněných pravidel.

  2. b) u těch z Vás, kteří jste nezaplatili pololetní kroužky, budeme požadovat částku za proběhlé kroužky v 1. pololetí

  3.  

Děkujeme za pochopení a v případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Michal Grepl – ředitel ASTRA, CVČ